حاشیه‌نگاری بدرقه تیم ملی زنان به جام ملت‌های آسیا/ اسکوچیچ و هاشمیان هم آمدند


پاعلم 1400/10/25 دقیقه مطالعه
حاشیه‌نگاری بدرقه تیم ملی زنان به جام ملت‌های آسیا/ اسکوچیچ و هاشمیان هم آمدند


مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال زنان ایران به جام ملت‌های زنان آسیا شنبه، ۲۵ دی با حضور مسئولان و پیشکسوتان فوتبال و تیم ملی زنان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ در این مراسم شهاب‌الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال، حسین کلانی پیشکسوت تیم ملی و پرسپولیس، حسن روشن پیشکسوت تیم ملی و استقلال، دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال، وحید هاشمیان مربی تیم ملی، بیژن ذوالفقارنسب رئیس کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال، مجید نامجو مطلق و ابراهیم میرزاپور دو ملی‌پوش سابق تیم ملی حضور داشتند.

الهام فرهمند بازیکن تیم ملی که همراه با فرزند ۵ ماهه‌اش در اردو بوده، عنوان کرد: خوشحالم بزرگان فوتبال اینجا جمع هستند. از مسئولان فدراسیون که شرایط را فراهم کردند تا دخترم را همراه خودم داشته باشم تشکر می‌کنم.

بیژن ذوالفقارنسب رئیس هیات مدیره پرسپولیس و رئیس کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال هم در این مراسم گفت: عزیزی خادم نگاه همه جانبه‌ای به فوتبال دارد. مطمئنا فوتبال ما در سال‌های آینده می‌تواند رویکرد خوبی از خود در آسیا نشان دهد. امیدوارم دختران عزیزی که در این مسابقات شرکت می‌کنند تمامی ارزش‌های فنی و ذکاوت ایرانی را نشان بدهند. شنیده ام از نظر جسمانی تمرینات خوبی را انجام داده‌اند.

همچنین رحیم زارع نماینده مجلس هم در این مراسم سخنرانی کرد و گفت: در سه دوره ای که در مجلس هستم همیشه دوست دارم پشت پرده به فدراسیون ها کمک کنم. برای اولین بار عزیزی خادم به تیم زنان کمک کرد و شاهد زحمات او  بودم.

او افزود: در بودجه نهایت تلاشم را برای ورزش کشور و بویژه فوتبال انجام می‌دهم. دو سه سال گذشته همکارانم خوب تلاش کردند تا بودجه ورزش فراهم شود. از اینکه زنان تلاش کردند تا پرچم ایران را به اهتزاز دربیاورند تشکر می کنم. از بازی خوب تیم ملی فوتبال مردان هم تشکر می کنم و امیدوارم زنان هم به موفقیت برسند. امیدوارم جلسه دیگری برای قهرمانی شما برگزار شود.

انتهای پیام

 
منبع: ایسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی نظری

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

9 − یک =

0 دیدگاه

Choose a style: