تکمیل چهاربانده الیگودرز به داران ۲۰۰ میلیارد نیاز دارد


پاعلم 1400/04/22 دقیقه مطالعه
iOS 14


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی گفت: تکمیل چهاربانده الیگودرز به داران ۲۰۰ میلیارد نیاز دارد.

محمد خدابخشی در گفت‌وگو با ایسنا در رابطه با پروژه چهاربانده الیگودرز به داران، اظهار کرد: برای تکمیل این پروژه ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز بوده که تاکنون ۱۳۰ میلیارد تومان برای آن منظور شده است.

وی با اشاره به این‌که ساماندهی پارک شهر الیگودرز و تکمیل آن در دستور کار قرار دارد، عنوان کرد: ساماندهی رودخانه الیگودرز اعتبار لازم را دارد اما نیازمند ارائه یک طرح جامع با هدف استفاده گردشگری است.

خدابخشی ادامه داد: مجتمع گردشگری سد حوضیان با موانعی روبرو شده بود که با دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به زودی عملیات اجرایی این طرح آغاز می‌شود.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در حوزه راه‌های روستایی تلاش خواهیم کرد تا علاوه بر روستاهای بدون راه، مناطق صعب‌العبور نیز از  راه مناسب  بهره‌مند شوند.

وی تصریح کرد: در حوزه بهداشت و درمان و در زمینه توسعه این بخش مهم و تأثیرگذار اقدامات بسیار خوبی برای خدمت‌رسانی به مردم انجام شده است.

خدابخشی بیان کرد: دکتر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در آینده نزدیک به لرستان سفر خواهد کرد که بازدید از راه الیگودرز به  داران و مجموعه گردشگری سد حوضیان در دستورکار قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

5 × سه =

0 دیدگاه