تکمیل پروژه‌های لرستان با بهره‌گیری از فرصت سرمایه‌گذاری پایدار


پاعلم ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ دقیقه مطالعه
تکمیل پروژه‌های لرستان با بهره‌گیری از فرصت سرمایه‌گذاری پایدار


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ استاندار لرستان بر ضرورت تکمیل پروژه‌های عمرانی و اقتصادی استان با بهره‌گیری از فرصت سرمایه‌گذاری پایدار تأکید کرد.

فرهاد زیویار در دیدار با سرپرست ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) بر ضرورت سرمایه‌گذاری پایدار برای تکمیل پروژه‌های لرستان تأکید کرد

استاندار لرستان گفت: یکی از مهم‌ترین عوامل به نتیجه نرسیدن پروژه‌های عمرانی و اقتصادی استان در سال‌های گذشته عدم سرمایه‌گذاری پایدار در تکمیل این پروژه‌ها به شمار می‌رود.

وی تصریح کرد: با توجه به اهمیت تأمین اعتبار مورد نیاز در راستای تکمیل پروژه‌های عمرانی و اقتصادی، ضعف سرمایه‌گذاری پایدار در اکثر پروژه‌های نیمه تمام لرستان به وضوح مشهود است.

زیویار افزود: به منظور رسیدن به نقطه مطلوب در جهت پویایی پروژه‌های نیمه‌تمام و راکد استان و فراهم‌سازی شرایط برای ایجاد سرمایه‌گذاری پایدار، جلسه امروز با دکتر نوروزی سرپرست ستاد اجرایی فرمان امام (ره) برگزار شد.

استاندار لرستان ادامه داد: در جلسه امروز گزارش مفصلی از وضعیت پروژه‌های نیمه تمام استان در بخش‌های عمرانی و اقتصادی به عنوان بخشی از مطالبات استان به همراه معرفی ظرفیت‌های لرستان در بخش‌های مختلف مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در پایان تصمیمات لازم اتخاذ شد.

وی با بیان اینکه عمده مطالبات مطرح شده مربوط به حوزه سرمایه‌گذاری بویژه حضور ستاد با هدف سرمایه‌گذاری در طرح‌های کلان بود، ادامه داد: حضور تیم کارشناسی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در استان جهت بررسی ظرفیت‌های موجود و سرمایه‌گذاری در بخش کاشت گیاهان دارویی و سایر محصولات کشاورزی از مهم‌ترین تصمیماتی بود که در این جلسه اتخاذ شد.

زیویار با تأکید بر ضرورت تکمیل پروژه‌های عمرانی و اقتصادی استان با بهره‌گیری از فرصت سرمایه‌گذاری پایدار، اظهار کرد: در بخش دیگری از مذاکرات صورت گرفته ستاد اجرایی فرمان امام(ره) به منظور کمک به محرومیت‌زدایی در استان متعهد شد تأمین اعتبار و ساخت ۱۶۸ مدرسه کپری، چادری و سنگ چین را بر عهده گرفته و به اتمام برساند.

استاندار لرستان عنوان کرد: تأمین اعتبار ساخت راه‌های روستایی در مناطق محروم استان از دیگر نتایج حاصل دیدار با دکتر نوروزی بود که این مهم نیز در دستور کار ستاد اجرایی فرمان امام(ره) قرار گرفت.

وی افزود: بخش دیگری از محورهای جلسه امروز در رابطه با پروژه‌های نیمه‌تمام آموزش و پرورش بود که تکمیل آن دسته از مدارس با ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی که در حال حاضر راکد هستند، مورد موافقت قرار گرفت.

زیویار گفت: نتایج حاصل از دیدار با سرپرست ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) بسیار رضایت بخش و امیدوار کننده بود و دکتر نوروزی در زمینه کمک به رفع محرومیت از استان قول همکاری لازم داد.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + یک =

Rating*

Choose a style: