توقف ماشین‌های سنگین در معابر سطح شهر بروجرد ممنوع است


علی بساطی نظری ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ دقیقه مطالعه
توقف ماشین‌های سنگین در معابر سطح شهر بروجرد ممنوع است


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ شهردار بروجرد گفت: توقف ماشین‌های سنگین در معابر سطح شهر ممنوع است.

یحیی عیدی بیرانوند امروز ۲۷ شهریورماه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: توقف ماشین‌های سنگین در معابر سطح شهر ممنوع است و اعمال قانون می‌شوند.

وی تصریح کرد: در این راستا با همکاری پلیس راهور بروجرد کلیه خودروهای سنگین متوقف در شهرک‌های ایثار، اندیشه، بلوار رهبری، کوی محمودآباد و شهرک مهرگان اعمال قانون و اخطارهای لازم به این خودروها الصاق شد.

شهردار بروجرد خاطرنشان کرد: اهتمام ویژه راهور و شهرداری بروجرد در جلوگیری از حضور این خودروها در معابر درون‌شهری است.

عیدی بیرانوند اضافه کرد: از تاریخ ۲۰ شهریور شهرداری بروجرد از طریق مجامع حقوقی و قضایی و کمیسیون ماده ۷۷ نسبت به رفع سد معبر و دریافت ضرر و زیان تخریب زیرساخت‌های شهری اقدام کرده است.

وی بیان کرد: شهروندان در صورت مشاهده توقف و پارک طولانی مدت این خودروها در معابر از طریق پلیس ۱۱۰ یا شماره ۰۶۶۴۲۶۰۵۹۳۶ واحد رسیدگی به شکایات سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری با ذکر پلاک و محل توقف گزارشات لازم را ارسال کنند.

شهردار بروجرد ادامه داد: پارکینگ‌های ویژه این خودروها در چند نقطه از شهر برای آن‌ها در نظر گرفته شده که از جمله آن‌ها؛ میدان آیت‌الله بروجردی پشت غرفه‌های خدماتی، پارکینگ پایانه شرق واقع در بلوار امام خمینی (ره)، پارکینگ کمربندی شمالی انتهای خیابان نظامی گنجوی و پارکینگ‌های اختصاصی بلوار امام خمینی (ره) است.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – علی بساطی نظری

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 12 =

Rating*

Choose a style: