» آرشیو » تلاش دشمن عدم حضور باشکوه مردم در انتخابات ریاست‌جمهوری است |
آرشیو - اخبار

تلاش دشمن عدم حضور باشکوه مردم در انتخابات ریاست‌جمهوری است |

1403/04/02 00


به گزارش پایگاه خبری پاعلم، حجت‌الاسلام سید اسماعیل حسینی مازندرانی در همایش فصلی روحانیون فرماندهی انتظامی استان لرستان، اظهار داشت: روحانیان سازمان عقیدتی سیاسی باید از لحاظ علمی خود را توانمند سازند تا بتوانند پاسخگوی سوالات و شبهات کارکنان فراجا باشند.

وی افزود: ما یک سازمان محتوایی، فکری و معنوی هستیم نه یک سازمان اداری صرف، و افتخار می‌کنیم تمام اقدامات و فعالیت‌های ما مورد تأیید و رضایت فرماندهی معظم کل قواست.

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی لرستان، نقش روحانیت را تبیین اهمیت انتخابات برای مردم عنوان کرد و گفت: روحانیت به‌عنوان پایگاه تولید اندیشه جدید سیاسی و تمدنی در دنیای معاصر باید به نقش حضور مردم در صحنه‌های مختلف بیش از گذشته توجه کند.

حجت‌الاسلام حسینی مازندرانی، یادآور شد: دلیل جنگ ترکیبی و تلاش دشمنان در این زمان برای برگزارنشدن انتخابات باشکوه، همین توسعه روحانیت در عالم است. چرا که طبق فرمایشات رهبری این جایگاه سبب اقتدار انقلاب شده است.

وی تصریح کرد: روحانیون به دلیل ارتباط مؤثر با مردم و مورد وثوق بودن جامعه، نقش محوری برای حضور پرشور مردم در مراسم جشن‌های پیروزی انقلاب و افزایش مشارکت مردم در انتخابات را دارند.

 
منبع: مهر

پایگاه خبری پاعلم – پژمان سبزی کردعلیوند

به این نوشته امتیاز بدهید!

پژمان سبزی کردعلیوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + سه =

  • ×