تصویب ۶ روستای بروجرد به عنوان هر روستا یک محصول


پاعلم 1400/07/18 دقیقه مطالعه
تصویب ۶ روستای بروجرد به عنوان هر روستا یک محصول


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی از تصویب ۶ روستای شهرستان به عنوان هر روستا یک محصول خبر داد.

عباس گودرزی در حاشیه سفر مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید به بروجرد در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: جلسه‌ای با حضور نورالله‌زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور و جمعی از صاحبان صنایع و واحدهای تولیدی بروجرد برگزار شد.

وی تصریح کرد: این جلسه در جهت رفع موانع و کمک به توسعه و رونق تولید و اشتغال در بروجرد، اشترینان، ونایی و روستاهای شهرستان برگزار شد.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس خاطرنشان کرد: در این جلسه شش روستای سنگ سفید، درودگران، چنارستان، دهنومقدسی، قائدطاهر و منطقه نمونه گردشگری ونایی به عنوان هر روستا یک محصول تصویب شد.

گودرزی با اشاره به بازدید از شرکت کشت و صنعت زرگیاه زاگرس اضافه کرد: این شرکت در چند سال اخیر با پیگیری مستمر و مساعدت دستگاه‌های اجرایی و همت سرمایه گذار راه‌اندازی شده و اکنون قادر است با برداشتن گام‌های دیگر به قطب گیاهان دارویی استان تبدیل شود.

وی با اشاره به بازدید نورالله زاده از کارخانه سویدا، بیان کرد: این واحد بیش از ۷۰ فرصت شغلی در توسعه کارخانه سویدا در کنار ۴۰ فرصت فعلی ایجاد خواهد کرد.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس ادامه داد: مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در سفر یکروزه به بروجرد از گلخانه رازان تاک اشترینان، واحد در دست اقدام محصولات غذایی، کارخانه تولید خوراک دام و طیور تاک دانه در جهت توسعه و رونق تولید و اشتغال بازدید کردند.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

7 − 5 =

0 دیدگاه

Choose a style: