تامین زمین برای ایجاد طرح تولیدی در لرستان ضروری است


پاعلم 1400/06/15 دقیقه مطالعه
تامین زمین برای ایجاد طرح تولیدی در لرستان ضروری است


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ سید موسی خادمی در نشست مشترک شورای برنامه ریزی و ستاد اقتصاد مقاومتی استان اظهار کرد: شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان و ستاد اقتصاد مقاومتی به صورت مشترک، با هدف بررسی و اتخاذ تصمیمات مناسب در رابطه با چند طرح مهم برگزار شد که گزارشات جامعی از وضعیت طرح های مورد نظر توسط اعضا ارایه گردید.

وی گفت: طرح های جامع کوهدشت و اشترینان از مهمترین موضوعات مطرح شده در جلسه امروز بود که به دلیل عدم تکمیل اطلاعات و ناتمام ماندن برخی از مسائل، این ۲ طرح برای بررسی بیشتر و رفع مشکلات باقیمانده مجدداً به دستگاههای اجرایی مرتبط برگشت داده شد تا اصلاحات مد نظر در بازه زمانی معین انجام شده و در جلسه بعدی مطرح گردد.

وی ادامه داد: موضوع تامین زمین برای راه اندازی چند طرح تولیدی در حوزه های اقتصادی از دیگر موارد مطروحه بود که پس از بررسی و اظهار نظر اعضاء، تأمین اراضی این طرح‌ها در دستور کار قرار گرفت و با ادامه روند ایجاد طرح های تولیدی مذکور موافقت گردید.

استاندار لرستان افزود: سیاست های مربوط به فرهنگ عمومی، در راستای بیانیه گام دوم انقلاب به عنوان یکی دیگر از موضوعات مهم در جلسه به تصویب رسید که برای ارجاع به شورای عالی انقلاب فرهنگی، با هدف تصویب نهایی ارسال خواهد شد.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :