تامین به موقع کالا و تجهیزات در شرکت گاز لرستان


پاعلم 1400/03/19 دقیقه مطالعه
iOS 14


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ مدیرعامل شرکت گاز لرستان از تامین به موقع کالا و تجهیزات جهت تسریع در اجرای پروژه‌های گازرسانی و تعمیراتی شرکت خبر داد.

مهندس کرم گودرزی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: عمده تلاش ما در سالجاری معطوف به تسریع در اجرای پروژه‌های گازرسانی است و گام اصلی برای تحقق این هدف فراهم آوردن به موقع  کالا و تجهیزات است که با پیگیری‌ها و تعاملات انجام شده توانسته‌ایم در این زمینه موفق عمل کنیم.

گودرزی ادامه داد: در سال ۹۹ بیش از ۱۰۰ قلم کالا در احجام مختلف از موجودی سایر شرکت‌های تابعه ملی گاز ایران تامین شده و این امر از مصادیق تلاش در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی است.

مدیرعامل شرکت گاز لرستان با اشاره به استفاده بهینه از کالاهای مازاد تصریح کرد: تامین و جایگزینی کالاهای مورد نیاز از منابع مازاد سایر شرکت‌های تابعه علاوه بر اینکه گامی است در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی می‌تواند کاهش هزینه‌های تدارکاتی، انبارداری و جلوگیری از رکود سرمایه و مدیریت نقدینگی، صرفه‌جویی‌های منطقی و محاسبه شده در شرکت گاز لرستان را عینیت بخشد.

گودرزی خاطر نشان کرد: واحد کالا شرکت گاز لرستان در حفظ و نگهداری اموال و کالای  موجود در انبارها  و  تهیه و تأمین تقاضاهای مورد نیاز واحدهای مختلف دارای عملکرد مطلوبی بوده و امید است با همکاری و همدلی همه تلاشگران این صنعت و با ارائه خدمات مناسب موجبات کسب رضایتمندی مردم شریف استان را فراهم آوریم. 

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

15 − 6 =

0 دیدگاه