بیمارستان یاس یکی از برترین مراکز پزشکی و آموزشی کشور است


اسماعیل ملک نظری ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ دقیقه مطالعه
بیمارستان یاس یکی از برترین مراکز پزشکی و آموزشی کشور است

به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ دکتر سعید سیدالحسینی، سرپرست کمیته پزشکی در این باره گفت: صبح امروز به همراه مهدی محمد نبی، نایب رییس فدراسیون، پزشکان تیم ملی و مسئولین سازمان لیگ بازدیدی از بیمارستان یاس که زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی تهران است، داشتیم. در واقع این دانشگاه یکی از بهترین دانشگاه ها در بخش پزشکی در منطقه است. بر همین اساس از بخش های متعدد بیمارستان که شامل ارتوپدی، جراحی مغز و اعصاب، فیزیوتراپی، طب ورزشی و… بود، بازدید کردیم.

وی اضافه کرد: بیمارستان یاس یکی از برترین مراکز پزشکی و آموزشی کشور است که تجهیزات و امکانات مدرنی دارد. قرار شد یک کارگروه متشکل از بیمارستان، دانشگاه علوم پزشکی و فدراسیون فوتبال تشکیل شود تا بر روی حوزه سلامت، تشخیص و خدمات درمانی ویژه تیم های ملی و باشگاه های بانوان و آقایان و خانواده ورزش فوتبال کار کنند. همچنین در صورت توافق و وجود شرایط لازم، کارکنان فدراسیون فوتبال، پیشکسوتان، خانواده فوتبالیست های و حتی فوتبالیست های کل کشور بتوانند از شرایط ایجاد شده استفاده کنند.

گفتنی است، در این بازدید دکتر جعفریه، رییس بیمارستان، دکتر مزینانی، مهندس مکری، دکتر کردی، دکتر شیرانی، دکتر پورغریب و دکتر تکلو از بیمارستان یاس و مهدی محمدنبی، محمدرضا کشوری فرد، وحید فدایی، دکتر سعید سیدالحسینی، دکتر پرهان خانلری، دکتر علیرضا شهاب و مهدی خراطی از فدراسیون فوتبال حضور داشتند.

 
منبع: فدراسیون فوتبال

پایگاه خبری پاعلم – اسماعیل ملک نظری

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 5 =

Rating*

Choose a style: