بیمارستان رازی کوهدشت ۳۰ درصد پیشرفت دارد/ برنامه و بودجه اعتبار خوبی را تزریق نکرد


پاعلم 1401/11/10 دقیقه مطالعه
بیمارستان رازی کوهدشت ۳۰ درصد پیشرفت دارد/ برنامه و بودجه اعتبار خوبی را تزریق نکرد


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی لرستان از پیشرفت ۳۰ درصدی بیمارستان رازی کوهدشت خبر داد.

دکتر علی فرهادی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: بیمارستان رازی کوهدشت یکی از پروژه‌های مهم و در دست احداث دانشگاه علوم پزشکی لرستان محسوب می‌شود.

وی اضافه کرد: از سال ۹۷ عملیات اجرایی بیمارستان رازی کوهدشت آغاز شده است اما متاسفانه به دلیل شرایط کرونا اتمام فاز اول این بیمارستان به تاخیر افتاده است.

معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: خوشبختانه از سال گذشته شاهد شتاب خوبی در احداث این پروژه هستیم.

فرهادی عنوان کرد: این پروژه جزو مصوبات سفر هیات دولت به لرستان است اما از محل مصوبات سفر، هنوز از طرف سازمان برنامه و بودجه تزریق خوبی صورت نگرفته و تنها پنج میلیارد تومان به آن تخصیص داده شده است.

وی با بیان اینکه از محل مصوبات سفر، ۱۰۰ میلیارد تومان برای این پروژه پیش بینی شده است، بیان کرد: این درحالیست که فقط موفق شدیم از محل اعتبارات وزارت بهداشت ۲۵ میلیارد تومان برای این پروژه اعتبار اخذ شده است.

معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی لرستان اظهار کرد: هم‌اکنون پروژه بیمارستان رازی کوهدشت ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

فرهادی اضافه کرد: اخیرا از محل طرح توازن ملی ۱۵ میلیارد تومان به بیمارستان رازی کوهدشت تخصیص دادند که هنوز اعتبار آن را دریافت نکردیم.

وی گفت: برای سرعت بخشیدن به روند پیشرفت پروژه نیاز است اعتباراتی که مصوب شده محقق شود.

معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی لرستان بیان کرد: این بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی است و با احداث آن وضعیت تخت‌های بیمارستانی به استاندارد نزدیک خواهد شد.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 1 =

Rating*

Choose a style: