بیش از ۶۵۰۰ نفر در کلاس‌های تابستانی اوقات فراغت بروجرد ثبت‌نام کردند


پاعلم 1400/04/05 دقیقه مطالعه
iOS 14


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ مدیر آموزش‌وپرورش بروجرد گفت: بیش از ۶۵۰۰ نفر در کلاس‌های تابستانی اوقات فراغت شهرستان ثبت‌نام کردند.

محمد مهرافزون در مراسم افتتاحیه پایگاه‌های اوقات فراغت دانش آموزان که امروز پنجم تیرماه صورت گرفت، اظهار کرد: طرح تابستانی آموزش‌وپرورش بروجرد به نام رویش شاد در راستای پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان و فعالیت پایگاه‌های تابستانی با رویکرد غنی‌سازی اوقات فراغت دانش آموزان، کشف و هدایت استعدادها و مهارت‌های دانش آموزان و هماهنگ‌سازی برنامه‌ها با نیازهای آنان، متناسب با عنوان سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها و با شعار هر دانش آموزان یک مهارت از پنجم تیرماه تا پایان مردادماه در پایگاه‌های تابستانی در بستر فضای مجازی شاد و حضوری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برای گذراندن اوقات فراغت دانش آموزان برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: محور فعالیت‌های اوقات فراغت دانش‌آموزان در قالب مهارت معرفتی هویتی، فرهنگی هنری، فنی و حرفه‌ای، اقتصادی و اشتغال‌زایی، ورزشی و سلامت است که در ایام تابستان آموزش‌وپرورش بروجرد برای بهینه‌سازی و غنی‌سازی اوقات فراغت دانش آموزان، تمام امکانات و ظرفیت‌های موجود کانون‌های تربیتی، فرهنگی، سالن‌های ورزشی، دارالقرآن، پژوهش سراها و کتابخانه‌ها را در جهت رسیدن به هدف مطلوب این محور قرار داده است.

مدیر آموزش‌وپرورش بروجرد ضمن اشاره به ثبت‌نام ۶۵۰۰ نفر در کلاس‌های اوقات فراغت اعم از مجازی و حضوری در سامانه‌ همگام، خاطرنشان کرد: اوقات فراغت یکی از مسائل مهم نوجوانان و جوانان است که شناخت نیازمندی‌ها و رفع احتیاجات و برنامه‌ریزی صحیح برای اوقات فراغتی که آن‌ها در اختیار دارند باعث می‌شود تا خلاقیت‌ها، نوآوری‌هایشان آشکار شود و همچنین ارتقای سلامت روحی و جسمی به ارمغان آورد. گذراندن اوقات فراغت دانش‌آموز در راستای سند تحول بنیادین انجام خواهد گرفت و غنی‌سازی آن، توجه به رشد همه‌جانبه شخصیت اوست.

گفتنی است، مهرافزون از کلاس‌های کانون بازدید و نظارت به عمل آوردند و نحوه رعایت پروتکل‌های بهداشتی و بهداشت کلاس‌ها را بررسی کردند.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

9 − چهار =

0 دیدگاه