بیش از ۱۵ هزار داوطلب آزمون کارشناسی ارشد در لرستان شرکت می‌کنند


پاعلم 1400/05/06 دقیقه مطالعه
بیش از ۱۵ هزار داوطلب آزمون کارشناسی ارشد در لرستان شرکت می‌کنند


” احسان رشیدیان” روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: همزمان با سراسر کشور آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته از امروز چهارشنبه به مدت سه روز در حوزه های امتحانی و دانشگاه لرستان برگزار می شود.

وی اظهار داشت: از مجموع ۱۵ هزار و ۷۹۳ داوطلب شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ لرستان هشت هزار و ۸۰ نفر زن و هفت هزار و ۷۱۳ نفر مرد هستند.

وی با بیان اینکه این آزمون قرار بود خرداد ماه برگزار شود گفت: بر اساس دستور ستاد ملی مدیریت  کرونا آزمون کارشناسی ارشد در روزهای ششم، هفتم و هشتم مرداد جاری در نوبت صبح و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در حال برگزاری است.

رشیدیان ادامه داد: ضدعفونی‌ کامل مراکز آزمون، اجرای کامل پروتکل‌های بهداشتی از جمله فاصله‌گذاری بین صندلی‌ها، فعالیت مستمر سامانه های تهویه هوا، اجرای فاصله‌گذاری فیزیکی بین داوطلبان حین ورود به مراکز آزمون و خروج آنها، الزام به استفاده از ماسک برای همه‌ عوامل اجرایی و داوطلبان از تمهیدات برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ در لرستان است.

وی عنوان کرد: حوزه های امتحانی کارشناسی ارشد، قبل از برگزاری آزمون توسط بازرسان و ناظران دانشگاه علوم پزشکی استان به منظور رعایت کامل پروتکل های ابلاغی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بازدید و نظارت شده است.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :