بیش از سه هزار اشتراک رایگان گاز در لرستان واگذار شد


پاعلم 1400/06/16 دقیقه مطالعه
بیش از سه هزار اشتراک رایگان گاز در لرستان واگذار شد


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ کرم گودرزی روز سه‌شنبه به رسانه ها اعلام کرد: از سال گذشته تاکنون این تعداد اشتراک به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد، بهزیستی، خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران، مساجد، حسینیه ها، حوزه علمیه و مدارس خیرساز نقاط مختلف شهری و روستایی این استان واگذار شده است.

وی اظهار داشت: از این مجموع ۲ هزار و ۷۹۸ انشعاب مربوط به خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی، ۲۳۶ انشعاب خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران، ۵۳ انشعاب مساجد، حسینیه ها و حوزه علمیه و چهار انشعاب برای مدارس خیرساز بوده است.

گودرزی اظهار داشت: این اقدام در راستای انجام وظایف قانونی و مسوولیت‌های اجتماعی، کمک به رفع محرومیت‌ های استان و توسعه متوازن نعمت گاز در جامعه انجام شد.

مدیرعامل شرکت گاز لرستان افزود: مددجویان نهادهای حمایتی در صورتیکه تاکنون از این امتیاز استفاده نکرده‌اند می توانند با دریافت معرفی‌نامه از نهاد مربوطه و ارائه آن به اداره گاز منطقه، در زمان اشتراک پذیری از این امتیاز و تنهابرای یکبار استفاده نمایند.

گودرزی با بیان اینکه اکنون ۹۷ درصد مردم لرستان از خدمت گاز برخوردار هستند افزود: چهار هزار و ۷۱۰ اشتراک جدید گاز امسال در این استان ایجاد شده و تعداد مشترکان به ۵۶۷ هزار واحد رسیده است.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :