بیان دستاوردهای انقلاب برای جوانان و نوجوانان ضروری است


پاعلم 1401/11/06 دقیقه مطالعه
بیان دستاوردهای انقلاب برای جوانان و نوجوانان ضروری است


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: بیان دستاوردهای انقلاب برای جوانان و نوجوانان ضروری است.

مسلم مرادی در جلسه اخلاق مدیران که پنجم بهمن‌ماه در دفتر امام جمعه بروجرد برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به اینکه در آستانه چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم همه مدیران باید دستاوردهای نظام را تبیین کنند.

وی تصریح کرد: به همین مناسبت مدیران باید فضاسازی حوزه کاری خود را با رعایت استاندارد و دستورالعمل انجام دهند.

فرماندار بروجرد خاطرنشان کرد: تمام دستگاه‌های شهرستان موظف هستند دستاوردهای انقلاب را در حوزه کاری خود به صورت مقایسه‌ای انجام دهند و روزانه یک مدیر با حضور در رادیو شهرستان این دستاوردها را برای مردم بیان کند.

مرادی اضافه کرد: می‌بایست دستاوردهای انقلاب برای نسل جوان و نوجوان امروز بیان شود، چون زمانی که این دستاوردها بیان نمی‌شود آنها دچار ابهام و سردرگمی می‌شوند.

وی با اشاره به راه‌اندازی شورای اطلاع‌رسانی شهرستان بروجرد، افزود: مدیران دستگاه‌ها می‌توانند دستاوردهای انقلاب را از طریق این شورا نیز اطلاع‌رسانی کنند.

معاون استاندار لرستان بیان کرد: اگر حق انقلاب و دستاوردهای انقلاب را به‌درستی بیان نکنیم، در حق این انقلاب که خون‌های زیادی جهت به ثمر نشستن آن ریخته شده، جفا کرده‌ایم.

مرادی با بیان اینکه این انقلاب هیچ نمونه‌ای در عالم نداشته و یک انقلاب الهی است، گفت: در کنار تبیین دستاوردها باید بینش دشمن شناسی را نیز داشته باشیم و آن را به مردم معرفی کنیم.

وی ادامه داد: عملکرد دستگاه‌ها باید به صورت روزانه برای فرمانداری ارسال شود و اگر گزارشی از سوی دستگاهی ارسال نشود به منزله این است که دستگاه مربوطه فعالیتی انجام نداده است.

فرماندار بروجرد با اشاره به آزادسازی حریم رودخانه‌ گلرود در منطقه نظام آباد و گلدشت، عنوان کرد: این اقدام در حال انجام است و کلیه دستگاه ها باید همکاری لازم را در این راستا داشته باشند.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =

Rating*

Choose a style: