بسیج باعث سربلندی ایران در همه عرصه‌ها و عبور از گردنه‌های سخت شده است


پاعلم ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ دقیقه مطالعه
بسیج باعث سربلندی ایران در همه عرصه‌ها و عبور از گردنه‌های سخت شده است


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ بسیج باعث سربلندی ایران اسلامی در همه عرصه‌ها و عبور از گردنه‌های سخت شده است.

اداره کل اطلاعات لرستان به مناسبت هفته بسیج پیام تبریک صادر کرد.

در این پیام آمده است:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

بسیج عبارت است از مجموعه‌ای که در آن، پاکترین انسانها، فداکارترین و آماده‌بکارترین جوانان کشور، در راه اهداف عالی این ملت و برای به کمال رساندن و به خوشبختی نائل کردن این کشور جمع شده‌اند. (مقام معظم رهبری)

بسیج نهادی مقدس است که در تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی همواره با جان فشانی و روحیه ایثار، فداکاری و مردم داری باعث سربلندی ایران اسلامی در همه عرصه‌ها و عبور از گردنه‌های سخت شده است.

بی‌شک امنیت امروز جامعه نیز مرهون تبلور روحیه بسیجی و جان فشانی بسیجیانی است که برای دفاع از آرمان‌های انقلاب و پاسداشت خون شهدا و حفاظت از کیان کشور و ناموس ملت از همه چیز خود می‌گذرند و عاشقانه در مسیر شهادت قدم بر می‌دارند.

در روزها و هفته اخیر نیز بار دیگر دیدیم در شرایطی که دشمنان خبیث و همیشگی ملت ایران جنگ ترکیبی و همه جانبه علیه ملت پر افتخار ما به راه انداخته‌اند، بار دیگر بسیجیان عزیز برای دفاع از امنیت کشورمان همچون ارباب بی‌کفن از جان شیرین خود گذشتند و در راه صیانت و دفاع از اسلام و ایران بدن‌های مطهرشان با سلاح‌های سرد و گرم دشمنان و خودفروشان و خائنین به وطن له شد.

بسیجیان عزیز و بی‌ادعا در هفته‌های اخیر برای امنیت و آرامش ملت ایران به میدان آمدند و دیدیم که تعدادی از این عزیزان چگونه توسط اغتشاشگران و آشوبگران وطن فروش با بدن‌های برهنه شده مظلومانه به شهادت رسیدند.

اکنون فرصتیست که بار دیگر گرامی بداریم هفته لشکریان مخلص خدا را و به ارواح مطهر شهدای امنیت دورود می‌فرستیم و با خود و خدای عهد می‌بندیم که تا آخرین نفس با تأسی از روحیه بسیجی ادامه دهنده راه شهدا در دفاع از انقلاب شکوهمند اسلامی و آرمان‌های والای آن باشیم.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =

Rating*

Choose a style: