» علمی » برگزاری 65 رویداد فناورانه برای دانشجویان در ماه مهر
برگزاری 65 رویداد فناورانه برای دانشجویان در ماه مهر
علمی

برگزاری 65 رویداد فناورانه برای دانشجویان در ماه مهر

1402/07/11 00


گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس؛ شقایق حق‌جوی جوانمرد، رئیس مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی در معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، در حساب کاربری خود در «ویراستی» نوشت: بعد از دوسال که شوق و هیجان شروع سال تحصیلی در دانشگاه‌ها کم‌رنگ شده بود، مهر امسال را با ۶۵ برنامه فناورانه ویژه معاونت علمی آغاز می‌کنیم.

مطابق با این برنامه معاونت علمی که «جشنواره مهر فناورانه» نام دارد، قرار است 65 برنامه، بازدید، کارگاه آموزشی، نشست و مسابقه در موضوعات مختلف فناورانه برگزار شود که مخاطبان آن، دانشجویان و اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها هستند.

ستادهای توسعه فناوری‌های اتصال‌پذیری و ارتباطات، فناوری‌های شناختی، مواد و ساخت پیشرفته، پزشکی بازساختی و سلول‌های بنیادی، نانو و میکرو، زیست‌فناوری، اپتیک و کوانتوم جلسات و برنامه‌های خود را برگزار خواهند کرد و علاقه‌مندان از بین دانشجویان، اساتید و اعضای هیأت علمی می‌توانند در آن شرکت کنند.

کانون مدیریت دارایی‌های فکری و مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی نیز برنامه‌هایی با موضوعات حوزه مدیریت فناوری، تور فناوری و برنامه‌های ترویج و فرهنگ‌سازی فناوری‌های نوین برگزار می‌کنند.

به گفته رئیس مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی، به مرور فراخوان هر کدام از این رویدادها منتشر می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند نسبت به شرکت و حضور در رویداد اقدام نمایند.

پایان پیام/


 
منبع: فارس

پایگاه خبری پاعلم – پژمان سبزی کردعلیوند

به این نوشته امتیاز بدهید!

پژمان سبزی کردعلیوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =

  • ×