بروجرد امسال با قطعی آب روبرو نیست


پاعلم 1400/03/13 دقیقه مطالعه
iOS 14


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: شهرستان امسال با قطعی آب روبرو نمی‌شود.

احمد گودرزیان در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: خوشبختانه امسال بروجرد با قطعی آب روبرو نحواهد شد و در این راستا مشکلی وجود ندارد.

وی تصریح کرد: در راستای آب شرب روستاها نیز مشکلی وجود ندارد فقط گاهی اوقات قطعات برق چاه‌ها سرقت می‌شود که این امر باعث قطعی آب می‌شود.

فرماندار بروجرد خاطرنشان کرد: هم اکنون که در فصل گرما قرار داریم، می طلبد که مصرف آب به صورت بهینه و مدیریت شده باشد تا روستائیان بیشتری بتوانند از آب استفاده کنند.

گودرزیان اضافه کرد: مصرف بهینه آب یکی از مسائل ضروری امروز است که باید مد نظر مردم قرار گیرد.

وی بیان کرد: کاهش مصارف غیرضروری آب از جمله شستشوی حیاط، اتومبیل و تراس با آب شرب، کاهش مدت زمان استحمام، عدم آبیاری باغچه منازل با آب آشامیدنی و استفاده از آب خاکستری در این زمینه، نصب سایبان برای کولرهای آبی در راستای افزایش راندمان و استفاده از شیرآلات اهرمی و چشمی به‌ویژه در ادارات و کنترل شیرآلات برای جلوگیری از هدر رفت آب روش‌های آسانی است که می‌تواند مشترکان را در مدیریت مصرف آب یاری کند.

فرماندار بروجرد ادامه داد: همشهریان در صورت مشاهده هرگونه ترکیدگی و نشت آب، فوراً با سامانه ۱۲۲ تماس گرفته تا در اسرع وقت نسبت به رفع ترکیدگی اقدام و از هدر رفت آب جلوگیری شود.

گودرزیان اظهار کرد: مشترکین و مصرف‌کنندگان رسالت مهمی را بر عهده دارند و هر فرد موظف است تا مصارف خود را به‌گونه‌ای هوشمندانه مدیریت کرده تا ایام تابستان را بدون هیچ‌گونه مشکلی پشت سر بگذاریم.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

13 − سه =

0 دیدگاه