برای برگزاری کلاس‌ها تابع مقررات وزارت بهداشت در شرایط کرونا هستیم


پاعلم 1400/08/15 دقیقه مطالعه
برای برگزاری کلاس‌ها تابع مقررات وزارت بهداشت در شرایط کرونا هستیم


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان گفت: برای برگزاری کلاس‌ها تابع مقررات وزارت بهداشت در شرایط کرونا هستیم.

دکتر ایرج نیک‌پی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: از آنجایی‌که دانشگاه جامع علمی کاربردی و مراکز تابع از زیرمجموعه‌های نظام آموزش عالی مهارتی کشور محسوب می‌شوند ۷۰ درصد کلاس‌های این دانشگاه به صورت عملی برگزار می‌شوند.

وی ادامه داد: چون دانشجویان این مراکز بیشتر بومی هستند وزارت در نظر گرفت با توجه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی دانشجویان به صورت حضوری سرکلاس باشند.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان با بیان اینکه امروز برای بازگشایی کلاس‌ها به مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی لرستان آمدیم، گفت: دانشگاه جامع علمی کاربری لرستان در مجموع ۱۶ مرکز فعال با ۷۰۰۰ دانشجو در استان دارد که در این مراکز مشغول فعالیت هستند.

نیک‌پی با بیان اینکه در مهرماه امسال ۳۳۰۰ دانشجو را جذب کردیم، بیان کرد: امیدواریم سعی و تلاش این دانشجویان بتواند موفقیت‌هایی را برای توسعه استان به دنبال داشته باشد.

وی اضافه کرد: از مسئولین شهرستان‌های استان در راستای برگزاری این کلاس‌ها به صورت حضوری همکاری لازم را با دانشگاه جامع علمی کاربری لرستان داشته باشند کمااینکه قبلا هم این مساعدت وجود داشته است.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان گفت: تابع مقررات ستاد کرونا و وزارت بهداشت در شرایط کرونا هستیم.

نیک‌پی افزود: قرار است دانشجویان به صورت حضوری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در کلاس‌ها حضور یابند.

وی بیان کرد: در اوج کرونا کلاس‌های عملی با رعایت سقف کلاس‌ها برگزار شد و زین پس کلاس‌هایی که حجم بالایی داشته باشند به صورت ترکیبی (حضوری و غیر حضوری) برگزار می‌شود.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

18 − 10 =

0 دیدگاه

Choose a style: