بازدید مهندس مرتضی کائیدی فرد، بخشدار مرکزی شهرستان پلدختر از طرح های درحال اجرای دهداری دهستان پاعلم

۱۵ شهریور ۱۳۹۷
بازدید مهندس مرتضی کائیدی فرد، بخشدار مرکزی شهرستان پلدختر از طرح های درحال اجرای دهداری دهستان پاعلم

به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ مهندس مرتضی کائیدی فرد صبح امروز پنج شنبه از پروژه عمرانی درحال اجرای دهداری پاعلم و روند اجرای این طرح و همچنین نقاط مختلف دهستان پاعلم که نیازمند بهسازی بودند بازدید کردند.
ایشان با بررسی مشکلات موجود بر توجه هرچه بیشتر ادارات و نهادی ذیربط شهرستان پلدختر برای حل سریعتر این مشکلات تاکید نمودند .
مهندس کائیدی فرد نبود سرعت گیر و علائم راهنمایی و رانندگی و تابلوی مدارس را در جاده اصلی دهستان پاعلم از معضلات عمده باتوجه به نزدیک بودن زمان بازگشایی مدارس برشمردند و در این زمینه قول مساعد دادند و از دهدار پاعلم آقای حجت بساطی خواستند تا حصول نتیجه پیگیر رفع این معضل باشند.
بخشدار مرکزی شهرستان پلدختر گاز رسانی ، و اجرای طرح آب آشامیدنی اطراف کوه کبیر کوه (امامزاده شاه احمد) و امکانات ورزشی را مهمترین اهداف کاری و مطالبات مردمی برشمردند که نماینده محترم شهرستان و فرماندار محترم با جدیت هرچه تمام به دنبال تامین اعتبارات لازم و اجرای این طرح ها هستند.
کائیدی فرد بیکاری را مهمترین دغدغه جوانان پاعلمی دانستند و از مالکین زمینهای کشاورزی خواستند در سال حمایت از تولید ملی و با الهام از فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظلعالی) با گذشت خود و کنار گذاشتن خصومت ها زمینه اشتغال فرزندان خود را فراهم سازند .
نبود فضای لازم جهت احداث طرح های مسکونی ، فضای ورزشی ، وجود بافت های مسکونی فرسوده و هم چنین جاده جنب مدارس از دیگر مشکلات و معضلاتی بود که ایشان اشاره کردند و خواستار بررسی و تمهیدات لازم توسط بنیاد مسکن شهرستان پلدختر شدند.
مهندس کائیدی فرد با اشاره به در پیش بودن ماه محرم و برگزاری مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان آقا اباعبدالله الحسین (ع) بر لزوم توجه ویژه شورای اسلامی و دهداری دهستان پاعلم به این مراسم و خواستار تمهیدات و همکاری لازم با هئیت های سینه زنی و زنجیرزنی شدند.
دهدار پاعلم حجت بساطی در این بازدید ضمن تشکر از حضور بخشدار مرکزی شهرستان پلدختر و هیات همراه با ارائه مشکلات عمرانی و فرهنگی روند اجرای طرح درحال اجرای این دهداری را به اطلاع بخشدار محترم رساند.

خبر: حجت بساطی زاده

۰
برچسب ها :

بدون دیدگاه

logo-samandehi

پایگاه خبری پلدختر لرستان