» آرشیو » بازارچه‌ روزانه ویژه دست‌فروشان بروجرد به ۲۰ نقطه تبدیل می‌شود
بازارچه‌ روزانه ویژه دست‌فروشان بروجرد به ۲۰ نقطه تبدیل می‌شود
آرشیو - اخبار

بازارچه‌ روزانه ویژه دست‌فروشان بروجرد به ۲۰ نقطه تبدیل می‌شود

1402/06/28 00


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ شهردار بروجرد گفت: بازارچه‌ روزانه ویژه دست‌فروشان شهرستان به ۲۰ نقطه تبدیل می‌شود.

یحیی عیدی بیرانوند در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در خصوص ساماندهی دست‌فروشان مشکلی نداریم دست‌فروشی با سعد معبر متفاوت است.

وی تصریح کرد: ۲۵۴ دست‌فروش در سه‌راه جعفری مشغول به فعالیت بودند که ۷ مکان برای آن‌ها در نظر گرفته شده است که به ۲۰ نقطه تبدیل خواهد شد.

شهردار بروجرد خاطرنشان کرد: اکنون روز بازارهای میدان تهنیت، بازار جنب میدان پرستار، روز بازار خیابان شهید آیت و ۴۵ متری بسیج آماده هستند و مکان‌های دیگری نیز تعیین شده که در صورت استقبال دست‌فروشان در اختیار این افراد قرار خواهد گرفت.

عیدی بیرانوند اضافه کرد: بازار روز میدان نواب، خیابان شهید دستجردی، بازار روز بلوار دکتر شهیدی تا چهارراه قبا و بازار روز میدان شهید بازگیر، نرسیده به شهرک مهرگان از دیگر مکان‌های شهر بروجرد است که به‌عنوان بازارچه‌های روزانه ویژه دست‌فروشان تعیین شده است.

وی بیان کرد: تمامی کسبه و مغازه‌داران موظف هستند میوه و تره‌بار، خشکبار و دیگر کالاهای خود را فقط درون محل کسب خود در معرض دید عموم قرار دهند.

شهردار بروجرد ادامه داد: هرگونه تجاوز به معبر و سد مسیرهای عبور عابر پیاده یا خیابان‌ها مشمول جرائم سنگین و برخورد طبق قوانین مربوطه خواهد بود.

عیدی بیرانوند اظهار کرد: با عنایت به اینکه برابر قانون، سد معبر جرم محسوب می‌شود برخی از افراد بدون توجه به این موضوع در معابر و خیابان‌ها اقدام به دست‌فروشی می‌کنند که تردد شهروندان و خودروها را مختل می‌کند و این امر سبب نارضایتی بسیاری از شهروندان و نازیبایی و خشن شدن چهره شهر می‌شود.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – علی بساطی نظری

به این نوشته امتیاز بدهید!

علی بساطی نظری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 3 =

  • ×