» آرشیو » ایجاد زیرساختهای پردازشی لازم برای کارهای گرافیکی سنگین |
آرشیو - علمی

ایجاد زیرساختهای پردازشی لازم برای کارهای گرافیکی سنگین |

1402/09/10 00


به گزارش پایگاه خبری پاعلم به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات عصر امروز (پنجشنبه) با حضور در مجموعه دوکوهه و با همراهی سردار حسن حسن‌زاده، فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ از سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج پایتخت بازدید کرد.

وزیر ارتباطات در جمع خبرنگاران گفت: ظرفیت‌های خوبی برای آموزش دانش‌آموزان در محلات مختلف تهران در بسیج ایجاد شده است که بتوانند در تولید محتوای فاخر نقش داشته باشند و به جای اینکه صرفاً مصرف کننده محتواهای تولید شده در فضای مجازی باشند به تولیدکننده در این فضا تبدیل شوند.

زارع پور با بیان اینکه در این رویداد، کارهای خوبی به نمایش درآمد که نویدبخش ایجاد یک موج و حرکت در تولید محتوای فاخر و متناسب با ارزش‌های ایرانی- اسلامی و مرتبط با فرهنگ خودمان در فضای مجازی بود، تصریح کرد: وظیفه اصلی ما در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات فراهم کردن زیرساخت‌های ارتباطی پرسرعت و با کیفیت است که این عزیزان بتوانند تولیدات خود را در معرض انتشار قرار دهند.

وزیر ارتباطات تاکید کرد: تلاش می‌کنیم در آینده زیرساخت‌های پردازشی لازم را برای کارهای گرافیکی سنگینی که نیاز اصلی این قشر محسوب می‌شود در کشور فراهم کنیم تا فعالان این حوزه با استفاده از ظرفیت‌هایی که این زیرساخت‌ها ایجاد می‌کنند و با استفاده از هوش مصنوعی کارهای بزرگی‌تری را انجام دهند.

سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج پایتخت در سه رشته پویانمایی، نرم‌افزارهای تلفن همراه و بازی‌های ویژه تلفن همراه برگزار شد.

پیش از آن، ۱۶ رویداد منطقه‌ای دیگر برگزار شده بود که نفرات برتر آن در قالب ۷۴ تیم به سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج پایتخت راه یافتند.

 
منبع: مهر

پایگاه خبری پاعلم – حجت بساطی زاده

به این نوشته امتیاز بدهید!

حجت بساطی زاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 5 =

  • ×