انهدام باند تهیه و توزیع شیشه در بروجرد


پاعلم 1400/05/09 دقیقه مطالعه
انهدام باند تهیه و توزیع شیشه در بروجرد


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ فرمانده انتظامی بروجرد از کشف ۶ کیلو و ۳۳۰ گرم مواد مخدر از نوع شیشه در این شهرستان خبر داد.

عزت‌الله غلامی، امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی اخبار واصله، مبنی بر اینکه سه نفر به هویت معلوم و در پوشش خانواده در امر خرید و فروش مواد مخدر صنعتی فعالیت می‌کند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بروجرد قرار گرفت.

وی افزود: طی هماهنگی با مرجع قضایی، ماموران در محور اراک – بروجرد، طی عملیاتی ضربتی موفق به توقیف یکدستگاه خودروی ساینا و دستگیری دو نفر از سوداگران مرگ شدند.

غلامی گفت: در بازرسی از خودروی توقیفی ۶ کیلو و ۳۳۰ گرم مواد مخدر از نوع شیشه کشف و متهمان جهت سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بروجرد ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس در شناسایی و کشف جرایم و دستگیری مجرمان، خطاب به افراد فرصت طلب و قانون شکن، گفت: با توجه به حضور و اشرافیت پلیس در جای جای نقاط شهرستان و افزایش ضریب هوشیاری و تجارب پلیس در شناسایی و کشف جرایم، مجرمان در امان نخواهند بود و با قانون شکنان با جدیت و اقتدار برخورد می‌شود.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :