امام جمعه کیش: فوتبالیست‌ها در زمین حریف بازی نکنند


علی اصغر نوری ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ دقیقه مطالعه
امام جمعه کیش: فوتبالیست‌ها در زمین حریف بازی نکنند


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ حجت الاسلام علیرضا بی نیاز در خطبه های نماز جمعه این هفته جزیره اظهار کرد: حضور تیم ملی در جام جهانی برای همه ما مایه افتخار است که از نظام جمهوری اسلامی نماینده ای در این مسابقات حضور دارد .

وی اضافه کرد: بازیکنان و تمام کادر فنی به عنوان یک شخصیت حقیقی در این مسابقات حاضر شده اند و نماینده پر افتخار جمهوری اسلامی ، ملت ایران درعرصه ورزش جهان هستند و باید تمام تلاش خود را در راستای حمایت از آنان برای کسب بهترین نتیجه داشته باشیم.

حجت الاسلام بی نیاز یادآور شد: دشمن در صدد است این افتخارات را به نقطه ضعف تبدیل کرده و باید توجه داشت که فوتبالیست های ما بازیکنان خوبی هستند و نباید در زمین حریف و برای دشمنان بازی کنند.

وی افزود: هر ایرانی به بازی فوتبال علاقه مندی هایی دارد اما بیشتر از آن عشق فوتبال، عزت مردم، کشورو نظام اسلامی است که در این راستا باید برای دفاع از وطن خود در این مسابقات از تیم ملی حمایت کنیم.

امام جمعه کیش گفت: دشمنان در عرصه های مختلف به ویژه در رسانه ها نقشه کشیده اند فشارهای زیادی را به هنرمندان، ورزشکاران و افراد مشهور وارد می کنند تا انان را مقابل ملت قرار دهند.

وی افزود: این عزیزان باید توجه داشته باشند که در نقشه دشمن قرار نگیرند چراکه معاندان می خواهد با ابزارهایی همچون تیم ملی اختلاف بین مردم ایجاد و وانمود کنند که مردم همراه این تیم نیستند.

مشکلات آموزش و پرورش کیش مصداق ترک فعل است

حجت الاسلام بی نیاز همچنین با اشاره به مشکلات مختلف حوزه اموزش و پرورش کیش گفت: وجود چالش هایی همچون کبود فضای آموزشی و کاستی هایی در حوزه نیروی انسانی در نتیجه یک دهه کم کاری در این حوزه به وجود امده که مصداق بارز ترک فعل است.

وی همچنین با اشاره به هفته بسیج و تبریک آن یادآور شد: این نهاد انقلابی هم اکنون به یک درخت تناوری تبدیل شده که به پشتوانه حمایت مردمی یکی از بزرگترین حامیان نظام جمهوری اسلامی است.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – علی اصغر نوری

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + چهارده =

Rating*

Choose a style: