امام جمعه نورآباد: قوه قضاییه برخورد جدی با فساد داشته باشد


پاعلم 1400/04/02 دقیقه مطالعه
iOS 14


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ حجت‌الاسلام یوسف خانی روز چهارشنبه به مناسبت هفته قوه قضاییه در دیدار رییس و کارکنان دادگستری شهرستان افزود: وجود فساد در جامعه به اقتصاد کشور و تولید داخلی ضربه می زند و باعث کاهش اشتغال می شود.

وی اظهار داشت: اقدامات اخیر قوه قضاییه در برخورد با مفاسد اقتصادی قابل‌ تقدیر است چراکه مبارزه و مقابله با فسادهای سازمان یافته و اجرای عدالت اسلامی موجب تقویت بیشتر انقلاب می شود.

وی تصریح کرد: برخی افراد که منافع آنها در فساد سازمان یافته است و عدالت اسلامی را مانعی برای مفاسد و اهداف شوم خود می‌دانند عملکرد قوه قضاییه را زیر سوال می برند بنابراین برخورد با  عناصر دانه‌ درشت‌ و مفسدان اقتصادی که با درایت این قوه آغاز شده است باید مورد حمایت همه نهادهای نظام اسلامی قرار گیرد.

امام جمعه نورآباد همچنین به اهمیت رصد فضای مجازی در شهرستان اشاره کرد و گفت:باید با افرادی که با انتشار اخبار دروغ موجب تشویش اذهان عمومی می شوند برخورد جدی و انقلابی صورت گیرد.

حجت الاسلام خانی از جدیت مجموعه دادگستری و دادستان نیز برای مبارزه با ناهنجاری‌ و آسیب‌های اجتماعی، حمایت از سرمایه‌گذاری‌های مشروع، قانونی و مبارزه با فساد قدردانی کرد.

گفتنی است همزمان با دومین روز از هفته قوه قضاییه گلزار شهدای دلفان با حضور امام جمعه و مسوولان قضایی شهرستان غبارروبی و عطرافشانی شد.

شرکت کنندگان با حضور در گلزار شهدا با قرائت فاتحه و نثار صلوات به ارواح شهدا و امام راحل با آرمان های انقلاب تجدید میثاق کردند.

هفته اول تیرماه جهت ارج نهادن به مقام والای قضا و قضاوت و تکریم مقام شامخ شهید مظلوم آیت‌الله دکتر بهشتی که در هفتم تیرماه ۱۳۶۰ به همراه ۷۲ نفر از یارانش براثر انفجار بمب در محل دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی به شهادت رسید به‌عنوان هفته قوه قضاییه نام‌گذاری شده است.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

پنج × چهار =

0 دیدگاه