امام جمعه بروجرد: قیمت اجناس در بازار کنترل و ساماندهی شود


پاعلم 1400/08/28 دقیقه مطالعه
امام جمعه بروجرد: قیمت اجناس در بازار کنترل و ساماندهی شود


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ حجت الاسلام سید “علی حسینی” در جمع نمازگزاران این هفته بروجرد افزود: می توان از متخصصان ، پیشکسوت ها و  بازنشستگان بسیجی و سپاهی کمک گرفت آنها حاضر به همکاری هستند تا با کمک جهاد کشاورزی ،فرمانداری و صمت وضعیت نابسامان بازار را تنظیم کنند.
وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع نخبگان گفت: چنین جلساتی نشان دهنده علاقه فراوان ایشان به نخبگی ، نخبگان، علم و دانش و پیشرفت کشور است.
وی افزود: مقام معظم رهبری در سخنانش بر حمایت خود از علم و دانش تاکید داشتند و اینکه کشور ما با سابقه درخشان علم و دانش می تواند لیاقت پیشرفت در این عرصه را داشته باشد.
امام جمعه بروجرد با اشاره به پیروزی های مردم یمن اظهار داشت: به لطف خدا مردم یمن پیشرفت هایی داشته اند در برابر عربستان و هم پیمان هایش بطوریکه هم اکنون عربستان به استیصال و درماندگی رسیده است.
حجت الاسلام حسینی در بخشی از سخنانش به سفر مدیر کل آژانس بین المللی به کشور اشاره کرد و گفت: اینها با ظاهر دیپلماسی می آیند  اما اکنون دنبال جلب نظر بایدن هستند و مردم ما خیلی به اینها اعتماد ندارند و امیدواریم  مسوولان هم در این مصاف سیاسی بر دشمن پیروز  شوند.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

2 × یک =

0 دیدگاه

Choose a style: