امام جمعه بروجرد: ایران اسلامی امروز کشوری قدرتمند است


پاعلم 1401/07/01 دقیقه مطالعه
امام جمعه بروجرد: ایران اسلامی امروز کشوری قدرتمند است


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ حجت الاسلام سید علی حسینی در جمع نمازگزاران این هفته بروجرد در مصلای این شهرستان اظهار داشت: کشورهای بی طرف نیز این قدرت بی نظیر جمهوری اسلامی را تایید می کنند، از نشانه های قدرت جمهوری اسلامی این است که دشمن جرات شلیک یک گلوله علیه آن را ندارد چون می داند چه پاسخ قاطع و سیلی محکمی دریافت می کند.
وی بیان کرد: این اغتشاشات اولین بار نبوده و آخرین بار هم نخواهد بود اما هیچ کاری نمی توانند در برابر قدرت جمهوری اسلامی و جبهه مقاومت پیش ببرند.
وی با اشاره به راهپیمایی اربعین حسینی گفت: دشمنان تلاش داشتند جلوی این راهپیمایی سیاسی و دینی را بگیرند اما نتوانستند.
امام جمعه بروجرد به پیوستن ایران به سازمان شانگهای بعد از ۲۰ سال اشاره کرد و ادامه داد: ۴۴ درصد جمعیت جهان عضو شانگهای هستند که عضویت ایران اقدام و موفقیتی بزرگ برای کشور محسوب می شود.
حجت الاسلام حسینی یادآور شد: رییس جمهور سخنرانی شجاعانه ای در سازمان ملل داشتند و عکس اسوه مقاومت شهید سردار سلیمانی را بالا بردند.
امام جمعه بروجرد با اشاره به شروع سال تحصیلی جدید گفت: باید ارتباط خوبی بین خانه و مدرسه برقرار شود نقاط ضعف دانش آموزان شناسایی و برطرف شود زیرا این‌ها سرمایه های آینده نظام هستند.
وی تاکید کرد: اداره صمت بروجرد پنج ماه است مدیر و سرپرست ندارد، سرمایه گذار باید به چه کسی و کجا مراجعه کند این موضوع باید هفته آِّینده تعیین تکلیف شود.
حجت الاسلام حسینی با اشاره به اینکه ۳۸ تا ۴۰ درصد مرغ استان در بروجرد تولید می شود، گفت: این در حالی است که تنها یک کشتارگاه در بروجرد وجود دارد و خرم آباد که ۲۰ درصد مرغ را تولید می کند چهار کشتارگاه دارد که این مهم باید رسیدگی شود.
وی اضافه کرد: شهرستان بروجرد باید سه شعبه تعزیرات داشته باشد در حالی که این تعداد نه تنها زیاد نشده که کم شده است و به یک شعبه رسیده است.
امام جمعه بروجرد گفت: فردا از ساعت ۹ نیز راهپیمایی در دفاع از ارزش ها و محکومیت هنجارشکنی های اخیر از میدان قیام تا میدان تختی خواهیم داشت.
امروز بعد از نماز جمعه نیز مردم شهرستان بروجرد در دفاع از انسجام ملی تجمع و راهپیمایی داشتند.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 − یک =

Rating*

Choose a style: