استاندار: ۱۰۱هزار دوز واکسن کرونا وارد لرستان شد


پاعلم 1400/03/08 دقیقه مطالعه
iOS 14


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ ” سید موسی خادمی” روز شنبه در حاشیه جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا بیان کرد: از افراد بالای ۷۰ سال درخواست می شود در صورتی که تاکنون واکسن خود را تزریق نکرده اند نسبت به ثبت نام و مراجعه به مراکز درمانی تعیین شده برای انجام واکسیناسیون اقدام کنند.

وی تاکید کرد: از این افراد انتظار می رود در صورت وجود مشکل، مراتب را به استانداری و دانشگاه علوم پزشکی لرستان گزارش دهند تا برای رفع آن اقدام شود.

وی گفت: گزارش های ارائه شده از روند نزولی بیماری و افول موج چهارم کرونا در کشور حکایت دارد و در لرستان نیز وضعیت به خوبی مدیریت می شود.

استاندار لرستان اظهار داشت: تعداد بستری، مبتلایان و به تبع آن مرگ ناشی از کرونا در استان به خوبی کاهش پیدا کرده که البته گزارش هایی در برخی استان‌های جنوبی کشور از وجود ویروس جهش یافته جدید اعلام شده است و به نوعی اعلام خطر محسوب می شود.

خادمی تصریح کرد: با توجه به سابقه صعودی و نزولی کرونا در گذشته، هر لحظه احتمال وقوع موج جدیدی وجود دارد که برای جلوگیری از آن بهتر است پرهیز از عادی انگاری شرایط، رعایت دستورالعمل های بهداشتی مانند استفاده از ماسک، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و امتناع از تجمع سرلوحه امور باشد.

وی عنوان کرد: در رابطه با تعطیلات پیش رو نیز مقرر شد از چهارشنبه آینده تا روز دوشنبه بعد از آن هرگونه عبور و مرور به استان های دیگر ممنوع باشد و در صورت مشاهده، جرائم تعیین شده برای افراد خاطی اعمال خواهد شد.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

سه − یک =

0 دیدگاه