استاندار: گازرسانی به روستاهای لرستان پنج برابر افزایش یافت


پاعلم 1400/04/03 دقیقه مطالعه
iOS 14


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ سید موسی خادمی روز پنجشنبه در آیین افتتاح گازرسانی به روستاها و صنایع لرستان (جشن ۹۵ درصدی گازرسانی کشور) اظهار کرد: امروز جشن بزرگ برخورداری روستاییان از امکان گاز با حضور رئیس جمهور به صورت ویدئو کنفرانس صورت گرفت.

وی ادامه داد: در دولت تدبیر و امید تعداد روستاهای دارای گاز کشور ۲.۵ برابر شده است و اکنون ۹۵ درصد این جمعیت از گاز بهره مند هستند در حالیکه این آمار در لرستان بیش از میانگین کشور است و حدود ۹۷ درصد جمعیت استان به این خدمت دسترسی دارند.

استاندار لرستان گفت: اکنون ۳۳ شهر و شهرستان استان از امکان گاز بهره مند هستند و عملیات گازرسانی به “شول آباد” الیگودرز به عنوان آخرین شهر و با جمعیت کمتر از پنج هزار نفر در دست اقدام است.

خادمی بیان کرد: دولت تدبیر و امید رسالت خود را در حوزه گازرسانی روستایی انجام داده است که به همراه اتفاقات بزرگ سایر بخش ها که در روستاها شکل گرفت، موجب مهاجرت معکوس شد.

به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ عملیات گازرسانی به ۲۳۴ روستا و ۲۷۵ واحد تولیدی صنعتی لرستان با اعتبار ۱۵۵ میلیارد تومان روز پنجشنبه به صورت ویدئو کنفرانس باحضور رئیس جمهوری به بهره‌برداری رسید.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

نوزده + 12 =

0 دیدگاه