استاندار لرستان: فداکاری پزشکان در دوران شیوع کرونا ارزشمند است


پاعلم 1400/06/01 دقیقه مطالعه
استاندار لرستان: فداکاری پزشکان در دوران شیوع کرونا ارزشمند است


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ سید موسی خادمی روز دوشنبه در نشست با هیئت مدیره پزشکان استان ضمن تبریک روز پزشک اظهار کرد: زحمات و تلاش ایثارگران عرصه سلامت همواره با فداکاری و از خودگذشتگی همراه بوده که در روزهای شیوع بیماری کرونا این فداکاری ها بسیار بیشتر از گذشته برای مردم نمایان و ارزشمند بود.

وی گفت: در شرایط کنونی که کشور با بیماری کرونا درگیر شده بهترین نوع تبریک و هدیه به کادر درمان و پزشکان از طرف مردم ، رعایت پروتکل های بهداشتی و برداشتن بار بیماری از روی دوش این قشر است.

وی افزود: باعث افتخار است که هویت تاریخی کشورمان با دانشمندان بزرگی همچون ابن سینا و زکریای رازی گره خورده و در سراسر جهان علوم پزشکی با نام این دانشمندان همراه است.

استاندار لرستان با اشاره به فرارسیدن هفته دولت از شهیدان رجایی و باهنر به عنوان بزرگ دولتمردان این کشور یاد کرد و ادامه داد: کمتر به یاد داریم که سلامت جمعی در جامعه به خطر افتد که متاسفانه با شیوع بیماری کرونا این اتفاق افتاده و منجر به بروز مشکلات بیشتری در سایر جنبه‌ها نیز شده است .

خادمی بیان کرد: پزشکان و کادر درمانی به عنوان گروه های مرجع، در مواقع بروز مشکلات مورد مراجعه مردم قرار می گیرند و این موضوع بیانگر اعتبار این قشر زحمتکش و فداکار است .

در پایان استاندار لرستان با تقدیر از زحمات پزشکان و کادر درمان استان با اهدا لوح تقدیر به رئیس دانشگاه علوم پزشکی، به نمایندگی از زحمات جامعه پزشکان استان تشکر و قدردانی کرد.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :