استاندار: دستگاه حاکمیتی نسبت به رکود صنایع لرستان بی تفاوت نیست


پاعلم 1400/08/13 دقیقه مطالعه
استاندار: دستگاه حاکمیتی نسبت به رکود صنایع لرستان بی تفاوت نیست


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ فرهاد زیویار شامگاه چهارشنبه در نشست با فعالان واحدها و طرح های بزرگ اقتصادی لرستان تصریح کرد: این بنگاه های اقتصادی و صنفی نقش موثری در رشد و شکوفایی استان دارند.

وی با بیان اینکه سهم دولت و دستگاه‌های اجرایی در حمایت از اصناف و واحدهای اقتصادی مشخص است ادامه داد: رفع برخی از مشکلات مدیریتی به منظور حذف موانع تولید و تقویت فعالیت واحدهای صنعتی از ضروریات است.

وی با اشاره به اینکه برخی صنایع لرستان از نظر کیفیت نوعی برند ( نام تجاری) محسوب می شوند تصریح کرد: صنعت نساجی بروجرد در ریسندگی، بافندگی، رنگرزی و تولید پارچه یک مجموعه کامل است که همانند ندارد.

استاندار لرستان اظهار داشت: همچنین کارخانه شیرخشک بروجرد و طرح تولیدی کاغذ از سنگ در شهرستان الیگودرز که در آینده راه اندازی خواهد شد صنایع بنام و منحصر بفردی خواهند بود.

زیویار با تاکید بر ضرورت همکاری و همراهی دستگاه های خدمت رسان و اجرایی با صنایع گفت: باید ضمن رعایت ساز و کارهای اداری، تا حد امکان نظر مساعدی نسبت به حمایت از صنایع و بخش تولید داشت چراکه تعطیلی و توقف این واحدها، خسارت جبران ناپذیری به مجموعه و به اقتصاد استان وارد خواهد کرد.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

5 × پنج =

0 دیدگاه

Choose a style: