استاندار: توان نخبگان لرستان برای رفع مشکلات استان بکارگرفته می‌شود


پاعلم 1400/07/20 دقیقه مطالعه
استاندار: توان نخبگان لرستان برای رفع مشکلات استان بکارگرفته می‌شود


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ فرهاد زیویار روز سه‌شنبه در دیدار با کل حوزه پست، پست بانک، زیرساخت، ارتباطات و فناوری و مدیرعامل مخابرات استان به مناسبت هفته پست اظهار داشت: خود را قطره کوچکی از دریای بیکران مردم لرستان می‌دانم و مصمم بر رفع مشکلات استان هستم که در این راه از تمامی ظرفیت های بومی و بویژه نخبگان کمک خواهم گرفت.

وی یادآور شد: مدیران و مسوولان استان توجه ویژه داشته باشند مطالبات بحق مردم لرستان باید ادا شود که در این مسیر فعالیت جزیره ای نتیجه ای ندارد و باید از هر گونه کمک و همکاری در این رابطه استقبال شود.

وی ادامه داد: استفاده صحیح از تمامی ظرفیت های بومی موجب توسعه می شود بنابراین توجه به نخبگان هم استانی، خارج از استان و افرادی که به هر دلیل مورد بی مهری قرار گرفته یا از استان مهاجرت کرده اند در دستور کار قرار دارد.

استاندار لرستان همچنین گفت: در تاریخ ایران و بویژه لرستان، مردمان این خطه هرگاه با تهدید یا مشکلات مواجه شده‌اند یک دل و هم صدا بر آنها غلبه کرده اند از این رو مدیران استانی این خصیصه مردم را برای رفع مشکلات به فال نیک بگیرند.

زیویار همچنین با تقدیر از زحمات مجموعه مدیران و کارکنان بخش پست و ارتباطات لرستان تصریح کرد: مدیران مجموعه نسبت به احصای کمبودها و نواقص اقدام کنند تا در سفر به وزارتخانه مربوطه در دستور کار پیگیری قرار گیرد.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

Choose a style: