ارتقای سطح فرهنگی و رسانه‌ای لرستان با همکاری بسیج رسانه


علی بساطی نظری ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ دقیقه مطالعه
ارتقای سطح فرهنگی و رسانه‌ای لرستان با همکاری بسیج رسانه


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: هماهنگی بین سازمان بسیج رسانه و اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به‌منظور رشد و ارتقاء سطح فرهنگی و رسانه‌ای استان با انجام عملیات مشترک رسانه‌ای باید بیش‌ از پیش مورد نظر قرار بگیرد.

اعظم روانشاد نهم آذرماه به مناسبت هفته بسیج با حضور در محل دفتر بسیج رسانه لرستان ضمن تقدیر از رضا مریدی اصل مسئول بسیج رسانه استان و تبریک هفته بسیج اظهار کرد: اصحاب فرهنگ و اهالی رسانه استان دل در گرو اسلام و انقلاب دارند و همواره همراه و همپای نظام جمهوری اسلامی بوده‌اند.

وی با اشاره به اینکه در نظام جمهوری اسلامی ایران، بسیج یکی از مؤثرترین عوامل انسانی با توانمندی‌ها و ظرفیت‌های بی‌شمار است افزود: بسیجیان در عرصه‌های مختلف، همواره در طول دهه‌های گذشته، منشأ فعالیت‌ها و خدمات گوناگونی بوده‌اند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با تأکید بر اهمیت رسانه در دنیای کنونی بیان کرد: رسانه انسان‌محور است و افرادی که در این حوزه فعالیت می‌کنند باید انسان‌هایی متعهد و متخصص باشند و از این‌ رو بسیج رسانه می‌تواند با تربیت نیروی توانمند و فعال در عرصه رسانه اهتمام ویژه‌ای داشته باشد.

روانشاد با اشاره به وضع معیشتی خبرنگاران بیان کرد: خبرنگاران از حداقل امکانات برخوردار هستند و لازم است با برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های لازم حمایت‌هایی در این زمینه انجام شود.

وی بر همکاری و همراهی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برای برگزاری دوره‌های آموزشی و تربیت نیروی متخصص در عرصه رسانه اشاره کرد و افزود: هماهنگی بین سازمان بسیج رسانه و اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان به‌ منظور رشد و ارتقاء سطح فرهنگی و رسانه‌ای استان با انجام عملیات مشترک رسانه‌ای باید بیش‌ از پیش مورد نظر قرار بگیرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان همچنین ضمن حمایت از جشنواره رسانه‌ای ابوذر سازمان بسیج رسانه، حمایت کامل خود را در تمامی ابعاد این جشنواره اعلام کرد.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – علی بساطی نظری

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

Rating*

Choose a style: