اختصاص ۳۰ میلیارد تومان برای ساخت پد اورژانس هوایی دلفان


پاعلم 1400/04/21 دقیقه مطالعه
iOS 14


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی از اختصاص ۳۰ میلیارد تومان برای ساخت پد اورژانس هوایی در این شهرستان خبر داد.

دکتر یحیی ابراهیمی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: شهرستان دلفان به خاطر واقع شدن در مسیر تلاقی سه استان و به علت دارا بودن بیش از ۵۴۰ روستا و وجود مناطق صعب‌العبور در زمینه احداث پد و اورژانس هوایی در اولویت قرار دارد که تاکنون این مطالبه مردم محقق نشده است.

وی ادامه داد: تردد هزاران خودرو سبک و سنگین در راه‌های مواصلاتی این شهرستان سبب بروز تصادفات و سوانح در مسیرهای شهرستان دلفان  شده و آمار تصادفات نیز موید این موضوع است.

ابراهیمی بیان کرد: اورژانس هوایی و زیرساخت‌های آن مطالبه به حق و یکی از دغدغه‌های اصلی اهالی و مدیران  شهرستان دلفان است 

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: برای ساخت پد اورژانس در شهرستان دلفان موضوع را با دکتر نمکی وزیر بهداشت مطرح کردم.

وی گفت: با پیگیری‌های انجام شده خوشبختانه وزیر بهداشت ۳۰ میلیارد تومان برای ساخت پد اورژانس هوایی به شهرستان دلفان اختصاص دادند.

ابراهیمی عنوان کرد: در هفته‌های آینده احداث این پایگاه در شهرستان آغاز خواهد شد.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: قبل از این نیز برای تامین تجهیزات بیمارستان‌های شهرستان سلسله و دلفان با وزیر بهداشت رایزنی شد که خوشبختانه منجر به تخصیص اعتباراتی برای خرید  دستگاه‌های “سی تی اسکن” و “MRI” شد.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

نوزده + چهار =

0 دیدگاه