اتصال ۵۳ جایگاه سوخت در لرستان به سامانه هوشمند


پاعلم 1400/08/07 دقیقه مطالعه
اتصال ۵۳ جایگاه سوخت در لرستان به سامانه هوشمند


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه لرستان گفت: ۵۳ جایگاه عرضه سوخت بنزین در استان ساماندهی و به سامانه هوشمند متصل شد.

پیمان بهرامی گفت: با توجه به اینکه مشکل جایگاه‌های سوخت از طریق سامانه هوشمند یک مشکل کشوری بود، به تبع آن این مشکل در لرستان نیز ایجاد شد.

وی افزود: در سطح لرستان ۸۸ جایگاه سوخت فعال وجود دارد که حدود ۵۰ درصد جایگاه‌های استان در شهرها و جاده‌های ارتباطی در مدار ارائه سوخت سامانه هوشمند قرار گرفته و سوخت‌گیری در این جایگاه‌ها امکان‌پذیر شده است.

مدیر شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه لرستان اضافه کرد: تاکنون ۵۳ جایگاه عرضه سوخت در سراسر استان به سامانه هوشمند سوخت متصل شده و امکان عرضه بنزین سهمیه‌ای در این جایگاه‌ها فراهم شده است.

وی اضافه کرد: ۹ گروه در سطح استان در حال فعال‌سازی جایگاه‌ها در شهرها و جاده‌های ارتباطی هستند که امیدواریم که با تلاش شبانه‌روزی همکاران بتوانیم تمام جایگاه‌های سوخت استان را در اسرع وقت به مدار سوخت‌رسانی بازگردانیم.

این مسئول گفت: اکنون در خرم‌آباد ۱۵ جایگاه، بروجرد ۱۲ جایگاه، ازنا ۲ جایگاه، الیگودرز ۷ جایگاه، دورود ۷ جایگاه، کوهدشت یک جایگاه، پلدختر ۴ جایگاه، چگنی ۲ جایگاه و دلفان ۳ جایگاه به سامانه هوشمند متصل شده و طبق روال سابق سوخت در حال عرضه توزیع است.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

چهار × سه =

0 دیدگاه

Choose a style: