آمار و برنامه‌ریزی مهمترین راهبرد مدیریت نوین در سازمان‌ها و نهادهاست


پاعلم 1400/08/01 دقیقه مطالعه
آمار و برنامه‌ریزی مهمترین راهبرد مدیریت نوین در سازمان‌ها و نهادهاست


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی لرستان گفت: آمار و برنامه‌ریزی مهمترین راهبرد مدیریت نوین در کلیه سازمان‌ها و نهادهاست.

سمانه حسن‌پور در پیامی با تبریک روز آمار و برنامه‌ریزی بیان کرد: آمار و برنامه‌ریزی مهمترین راهبرد مدیریت نوین در کلیه سازمان‌ها و نهادهاست و دانایی بشر منوط به داده‌ها و اطلاعات آماری است.

وی ادامه داد: کلیه امور مدیریتی دستگاه‌ها، نهادها، سازمان‌ها و تحقق آنها، متضمن دسترسی به اطلاعات دقیق و قابل استناد از آمار و شاخص‌های عملکردی و برنامه ریزی مربوط به آن است.

حسن‌پور اضافه کرد: جمع آوری آمار و هدفمند نمودند کارها بر اساس برنامه‌ریزی، می‌تواند نقش اساسی در دستیابی به آینده روشن در عرصه خدمت رسانی در کلیه سطوح(خرد و کلان) را ایفا کند که باید از سوی مسئولین و دست اندرکاران سازمان ها مورد توجه جدی قرار گیرد.

وی اظهار کرد: برنامه‌ریزی هدفمند در سازمان‌ها و نهادها بر اساس داده‌های آماری و اطلاعات، می‌تواند نقش توسعه را شکوفا کند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی لرستان گفت: اینجانب روز ملی آمار و برنامه‌ریزی را به کلیه دست‌اندر کاران در این حوزه، خصوصا همکارانم در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان لرستان تبریک عرض کرده و از درگاه خداوند تبارک و تعالی آرزوی صحت و سلامتی توام با سربلندی وموفقیت خواستارم.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

پنج × یک =

0 دیدگاه

Choose a style: