آغاز واکسیناسیون دانشجویان از امروز / شروع سال تحصیلی جدید به صورت ترکیبی


پاعلم 1400/06/23 دقیقه مطالعه
آغاز واکسیناسیون دانشجویان از امروز / شروع سال تحصیلی جدید به صورت ترکیبی


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان از آغاز واکسیناسیون دانشجویان این دانشگاه از امروز خبر داد.

دکتر ایرج نیک‌پی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: با مکاتبه با دانشگاه علوم پزشکی لرستان از امروز ۲۳ شهریورماه در سالن ورزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی واکسیناسیون دانشجویان این دانشگاه با همکاری سپاه آغاز شد.

وی ادامه داد: با اولویت واکسیناسیون دانشجویان این دانشگاه و دانشگاه‌های استان عموم مردم نیز می‌توانند برای واکسیناسیون از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۱۸:۰۰ به سالن ورزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان مراجعه کنند.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان گفت: برای واکسیناسیون ۶۸۲۴ دانشجو را به دانشگاه علوم پزشکی لرستان برای واکسیناسیون معرفی کردیم.

نیک‌پی بیان کرد: همچنین پرسنل دانشگاه علمی کاربردی استان نیز واکسینه می‌شوند.

وی در خصوص بازگشایی مراکز علمی کاربردی لرستان و حضور دانشجویان در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ اظهار کرد: دانشگاه جامع نیز همانند سایر مراکز آموزش عالی تابع دستورات ستاد ملی کرونا و وزارت علوم است.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان عنوان کرد: برای سال تحصیلی جدید تدابیری اندیشیده شده تا کارهای زیرساختی برای فضای مجازی ایجاد شود و دانشجویان محدودیتی برای استفاده از این فضا نداشته باشند.

نیک‌پی گفت: در سال تحصیلی جدید آموزش برای دانشجویان به صورت ترکیبی خواهد بود که هم از فضای آموزشی به صورت حضوری و هم فضای مجازی استفاده شود.

وی تاکید کرد: شرایط فضای مجازی این فرصت را ایجاد کرد که آموزش و پرورش و آموزش عالی به سمتی برود که این قابلیت را برای امر تعلیم و تربیت و آموزش بپذیرد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان خاطر نشان کرد: در شرایط عادی از فضای مجازی  می‌توان برای برگزاری کلاس‌های جبرانی و پرسش و پاسخ دانشجویان از اساتید استفاده کرد.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :